مجله سرگرمی ژولیت تعریف تنظیم قرارداد پیمانکاری - نحوه قرارداد بستن قالب وردپرس خرید قالب وردپرس فروشگاه قالب وردپرس قالب تفریحی وردپرس
امروز : جمعه ۱۳۹۶/۰۹/۲۴ می باشد.

تغذیه و سلامت

آمار سایت

تبلیغات متنی

تعریف تنظیم قرارداد پیمانکاری – نحوه قرارداد بستن

 

به گزارش واحد تنظیم قراردادپیمانکاری گروه حامی پیمان ، در این مقاله قصد داریم نیم نگاهی بر صنعت پیمانکاری، قرارداد پیمانکاری ، قوانین و ضوابط مرتبط با تنظیم قرارداد پیمانکاری داشته باشیم. شاید غیر قابل باور باشد اما پیمانکاری صنعتی به قدمت بشر و رشد و جهش او در امور مختلف است. پروژه‌های کوچک و بزرگی مثل ساخت دیوار چین تا اهرام ثلاثه مصر از نقاط پررنگ تاریخ هستند که پیمانکاری در شکل‌گیری و پیشبرد آن‌ها تاثیر همه جانبه و مهمی داشته است. هر چند که حضور این صنعت در همه امور زندگی ما از ساختمان سازی تا توسعه شهری و مملکتی دیده می شود اما کم تر کسی وجود دارد که به صورت شفاف با مفهوم پیمانکاری، قراردادهای پیمانکاری و انواع و اقسام آن آشنایی داشته باشد.

احتمالا وقتی صحبت از تنظیم قرارداد پیمانکاری  به میان می آید پیمانکار ساختمان اولین مورد مرتبطی باشد که به ذهنتان خطور می کند؛ همان کسی که طی یک قرارداد پیمانکاری با صاحب امتیاز زمین و سرمایه متهعد می شود نیرو کاری کافی را برای ساخت و ساز یک بنا در اختیار وی قرار دهد و آن ها را تا پایان ساخت ساختمان مدیریت و هدایت کند. اما قطعا اگر شما هم قصد دارید اموری مثل پروژه های عمرانی، سدسازی، راهسازی و …را طی قراردادهای پیمانکاری به نتیجه برسانید به اطلاعات جامع تر و کامل تری نیاز دارید؛ اطلاعاتی حقوقی درباره قراردادها، قوانین و ضوابط مرتبط با تنظیم قرارداد پیمانکاری که فعالیت های پیمانکاری را روشن خواهد کرد.

ارسال نظرات

پاسخی بگذارید

آخرین مطالب