قالب وردپرس خرید قالب وردپرس فروشگاه قالب وردپرس قالب تفریحی وردپرس
امروز : پنج شنبه ۱۳۹۶/۱۰/۲۸ می باشد.

تغذیه و سلامت

آمار سایت

تبلیغات متنی

مسی تنهاتر از همیشه در بارسا در غیاب آندرس اینیستا

 

ه گزارش جام جم آنلاین ، چهارشنبه شب و در جریان بازی برگشت سوپر جام در سانتیاگو برنابئو مقابل رئال، او دیگر نمی‌توانست این طور اینیستا را صدا کند زیرا مصدومیت باعث دوری ۶۰۰ کیلومتری او شده بود. عصر امروز نیز در حالی در نوکمپ به مصاف رئال بتیس می‌روند که باز هم اینیستا را کنار دست خود نمی‌بیند. شرایط برای بارسا و مسی زمانی تلخ‌تر می‌شود که بدانیم سوارز هم حدود یک ماه باید خارج از مستطیل سبز شاهد بازی هم تیمی‌هایش باشد. با رفتن نیمار به پاریس نیز به نظر می‌رسد مسی بیش از همه طی چند سال گذشته، تنهاتر شده است.

 

ژاوی چند سال پیش که هاقبک طراح و مغز متفکر بارسا به حساب می‌آمد، در یکی از اظهاراتش گفت که هر زمانی به دنبال پیدا کردن جایی مناسب در زمین برای دادن پاسی خوب بود، اولین انتخاب او همیشه مسی بود.

 

ژاوی سال ۲۰۱۵ از بارسا رفت و اینیستا نیز در همین مسیر قرار گرفته است. او در ۳۳ سالگی خود قرار دارد و به احتمال زیاد این فصل آخرین حضور او در زمین بازی به حساب می‌آید. با این اوصاف و شرایط به نظر می‌رسد فصل پیش‌رو یکی از مهمترین سال‌های ورزشی لیونل مسی باشد. او در حالی باید بارسا را به جلو ببرد که از یاران قدیمی‌اش این روزها هیچ بازیکنی در کنارش نیست و حالا بازیکنان بارسا بیش از همه چشم به او و ساق‌هایش دوخته‌اند.

 

منتظر انتقادات و پیشنهادات شما هستیم

zhuliet.com

 

مجله ی تفریحی سرگرمی بوستان زندگی

b-roman.irارسال نظرات

پاسخی بگذارید

آخرین مطالب